❈ Lekce ❈ 

Skupinová lekce trvá 90min. V lekcích nabízím cvičení inspirované jógou a svou praxí z oboru rehabilitace. Předávám to, co mám vyzkoušené a snažím se být ostatním pouze průvodcem na jejich cestě k životní harmonii, nikoli trenérem se zaměřením na maximální a dokonalý fyzický výkon. Jóga není o dokonalosti, je o přijetí naší nedokonalosti, našich limitů a možností. Lekce jsou pomalé, jemné a jednoduché.

Každá lekce je zároveň lekcí a cestou mou, kdy se se zúčastněnými obohacujeme navzájem. Součástí těchto lekcí bývají jógové pozice zaměřené zejména na prevenci potíží se zády, uvolnění vnitřního napětí, přirozené zpevnění oslabených a protažení zkrácených partií a podporu energického proudění. Zároveň také zapojuji dechové techniky, relaxace a meditace, ráda využívám účinků aromaterapie a relaxační hudby a hlavně nabízím možnosti, jak najít cestu k sobě a jak lze vědomě prožít každý okamžik svého života. Jóga je pro každého, kdo se chce skrze vlastní trpělivost a vůli zbavit stresu, kdo hledá harmonii, klid, uvolnění, radost, respekt, sebepoznání, sebedůvěru, pochopení, odvahu, přijetí, vývoj.. 

Mým přáním je, aby se lidé při lekcích odreagovali od svých starostí, příjemně se protáhli, 
zpevnili se a vlastní snahou uzdravovali své tělo a duši, aby se rádi vraceli a zároveň našli svou osobní praxi a jógovou cestu ke spokojenému a radostnému životu.
 Lekce jemné jógy nabízím v Hostomicích ve sportovně relaxačním centru HejbejmeSe.cz, Tyršovo nám. 25: https://www.hejbejmese.cz    
     
ROZVRH A REZERVAČNÍ SYSTÉM: 

           

                                                                                                                                                                                                                             "Jóga je světlo, které jednou rozsvícené nikdy nezhasne. Čím lepší praxe, tím jasnější oheň."                                                                                                                                                                B. K. S. Iyengar