❈ Lekce ❈     

ROZVRH A REZERVAČNÍ SYSTÉM: 


Rozvrh lekcí je k dispozici v rezervačním systému, ve kterém si místo rezervujte předem s úhradou online. V lekcích nabízím cvičení inspirované jógou a svou praxí z oboru rehabilitace. Předávám to, co mám vyzkoušené a snažím se být ostatním pouze průvodcem na jejich cestě k životní harmonii, nikoli trenérem se zaměřením na maximální a dokonalý fyzický výkon. Lekce jsou pomalé, jemné a jednoduché.

Mým přáním je, aby se lidé při lekcích odreagovali od svých starostí, příjemně se protáhli a zpevnili, vlastní snahou uzdravovali své tělo a duši, aby se rádi vraceli a zároveň našli svou osobní praxi a jógovou cestu ke spokojenému a radostnému životu. Lekce jemné jógy nabízím v Hostomicích v bývalém Agropodniku, nyní soukromý areál firmy K-Term s.r.o. u kolejí od náměstí vlevo v ulici Nádražní 509

Každá lekce je zároveň lekcí a cestou mou, kdy se se zúčastněnými obohacujeme navzájem. Součástí těchto lekcí bývají jógové pozice zaměřené zejména na prevenci potíží se zády, uvolnění vnitřního napětí, přirozené zpevnění oslabených a protažení zkrácených partií a podporu energického proudění. Zároveň také zapojuji dechové techniky, relaxace a meditace, ráda využívám účinků aromaterapie a relaxační hudby a hlavně nabízím možnost, jak najít cestu k sobě, a jak lze vědomě prožít každý okamžik svého života. Jóga je pro každého, kdo se chce skrze vlastní trpělivost a vůli zbavit stresu, kdo hledá harmonii, klid, uvolnění, radost, sebedůvěru, odvahu, sebepoznání.. Jóga není o dokonalosti, je o přijetí naší nedokonalosti, našich limitů a možností.. a hostomická jóga je pro každého, kdo přijme níže uvedený jógový kodex včetně rezervačních pravidel: 

https://www.joga-hostomice.cz/jogovy-kodex/        


"Jóga je světlo, které jednou rozsvícené nikdy nezhasne. Čím lepší praxe, tím jasnější oheň" 

B. K. S. Iyengar