❈ Lekce ❈     

ROZVRH A REZERVAČNÍ SYSTÉM: 


Skupinová lekce trvá 90min. V lekcích nabízím cvičení inspirované jógou a svou praxí z oboru rehabilitace. Předávám to, co mám vyzkoušené a snažím se být ostatním pouze průvodcem na jejich cestě k životní harmonii, nikoli trenérem se zaměřením na maximální a dokonalý fyzický výkon. Jóga není o dokonalosti, je o přijetí naší nedokonalosti, našich limitů a možností. Lekce jsou pomalé, jemné a jednoduché.

Mým přáním je, aby se lidé při lekcích odreagovali od svých starostí, příjemně se protáhli, zpevnili se a vlastní snahou uzdravovali své tělo a duši, aby se rádi vraceli a zároveň našli svou osobní praxi a jógovou cestu ke spokojenému a radostnému životu. Lekce jemné jógy nabízím v Hostomicích ve sportovně relaxačním centru HejbejmeSe.cz, Tyršovo nám. 25: https://www.hejbejmese.cz 

Každá lekce je zároveň lekcí a cestou mou, kdy se se zúčastněnými obohacujeme navzájem. Součástí těchto lekcí bývají jógové pozice zaměřené zejména na prevenci potíží se zády, uvolnění vnitřního napětí, přirozené zpevnění oslabených a protažení zkrácených partií a podporu energického proudění. Zároveň také zapojuji dechové techniky, relaxace a meditace, ráda využívám účinků aromaterapie a relaxační hudby a hlavně nabízím možnosti, jak najít cestu k sobě a jak lze vědomě prožít každý okamžik svého života. Jóga je pro každého, kdo se chce skrze vlastní trpělivost a vůli zbavit stresu, kdo hledá harmonii, klid, uvolnění, radost, respekt, sebepoznání, sebedůvěru, pochopení, odvahu, přijetí, vývoj..